Toto video vás dojme: Ochrnutého muža odkopla manželka, obetavo sa oňho stará 6-ročná dcérka

Jia Jia s otcom
Jia Jia s otcom Zdroj: Kuaishou

Neuveríte, čo všetko roztomilé dievčatko dokáže.

Mal šťastie v nešťastí. Tian Haicheng z čínskej provincie Ningxia skončil v roku 2006 po nehode taxíka na invalidnom vozíku a ochrnul od pŕs nadol. 

Krátko po nehode však od neho doslova ušla jeho manželka spoločne s ich malým synom: "Jedného dňa mi povedala, že odchádza na pár dní za matkou. Nikdy sa ale nevrátila a vzala so sebou aj nášho syna," uviedol Tian.

Žena mu však pri sebe nechala veľký poklad - iba šesťročnú dcérku Jiu Jiu. Toto malé rozkošné dievčatko sa o svojho otecka obetavo stará a dojíma svojou dobrotou celý svet. Vstáva skoro ráno, aby otcovi pomasírovala svaly a zvláda dokonca aj také činnosti, s akými by mali problémy i mnohí dospelí.

Zdroj: Kuaishou


"Zo začiatku som vôbec nevedela, ako mu holiť tvár a tak mu vždy tiekla krv. Otec ale hovoril, že ho to nebolí. Teraz som už ale v holení dobrá. Moja babička hovorí, že ho holím pekne dohladka," povedala malá Jia Jia, ktorá sa v starostlivosti o otca strieda so svojimi starými rodičmi, ktorí sa o neho starajú v čase, keď je dievča v škole.

Ako Jia Jia na záver dodala, za matkou, ktorá opustila jej otecka, sa jej necnie. Chýba jej však braček, ktorého by rada ešte niekedy videla.

Pozrite si vo videu, čo Jia Jia všetko zvládne.

https://www.youtube.com/watch?v=wdLZcV5r_Nk


 

PEKING/markiza.sk, jt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Čína

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.