Rodina ako žiadna iná. Majú 10 detí a ich mená vás zaskočia

Taina Licciardo-Toivola a jej rodina
Taina Licciardo-Toivola a jej rodina Zdroj: Instagram/Taina Licciardo-Toivola

Sú Austrálčania, žijú vo Fínsku, jedia iba vegánsku stravu a matka Taina ich život zverejňuje na internete.

Taina Licciardo-Toivola je YouTuberka a tiež zverejňuje fotografie a videá svojej rodiny na Instagrame. Ich rodina je veľmi nevšedná. Taina (41) má staršieho manžela Paula a spolu majú už desať detí. Navyše sú všetci vegáni a presťahovali sa do veľkého domu obklopeného prírodou vo Fínsku. Žijú inak ako ostatní, čo dokazujú aj mená ich detí.

Taina je matka na plný úväzok a nemá veľa voľného času. Chvíle s deťmi si spestrila tým, že nakrúca videá svojej rodiny a zverejňuje ich na svojom kanáli na YouTube. Okrem toho ju sleduje množstvo ľudí na Instagrame. Prezrádza spôsob svojej výchovy, poučuje o vegánskej strave a ukazuje život takej veľkej rodiny v jednej domácnosti.

Sú neobyčajná rodina, a preto aj mená detí sú naozaj nevšedné: Leonardo, Cleopatra Taina Bride, Jerusalem, Shakespeare, Romeo, D'Artagnan, KingJames Ocean, Aphrodite, Nefertiti Butterfly Bambi a Omega Royal Fox. Je medzi nimi aj výrazný vekový rozdiel. Najstaršie dieťa má 20 rokov a najmladšie 6 mesiacov.

Deti nenavštevujú školu, učia sa doma. Výnimkou sú tie najstaršie, ktoré sa rozhodli chodiť na univerzitu. Sú nábožensky založená rodina a milujú hudbu. Každý z nich sa učí hrať na nejaký hudobný nástroj.


HELSINKI/jh

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Youtuberka

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.