Zaujímavosti

Relax a pohoda v aquaparku Thermal Corvinus Veľký Meder

Kúpele THERMAL CORVINUS.
Zdroj: THERMAL CORVINUS

Z dvoch prameňov tam vyviera geotermálna voda s teplotou 57 až 72 °C, ktorá má blahodarne účinky na pohybové ústrojenstvo

Kúpalisko a AQUAPARK THERMAL CORVINUS sa nachádza v krásnom prostredí 100 hektárového lesoparku, na okraji mesta Veľký Meder a je vybudované na 8 ha zatrávnenej plochy s množstvom zeleného porastu.

Návštevníkov čaká 7 bazénov s celoročnou prevádzkou a 3 vonkajšie bazény, vybavené vodnými masážnymi tryskami, hracími elementmi, vnútornými i vonkajšími toboganmi.

Geotermálna voda s teplotou 57 až 72 °C vyvierajúca z dvoch prameňov, má blahodarne účinky na pohybové ústrojenstvo a zabezpečuje v bazénoch oddych i relax pre všetky vekové kategórie. Teplota vody v bazénoch dosahuje 25 až 37 °C. Celkový objem vodnej plochy je 3698 m2.

Novinkou v stredisku je nový saunový a vitálny svet. Návštevníci sa môžu tešiť na príjemný relax v útulnom prostredí.

Zdroj: THERMAL CORVINUS

Priaznivú odozvu si získal v lete u mladých ale aj starších návštevníkov toboganový park, so šmýkačkami a toboganmi exotických tvarov a pestrých farieb.

Športovcov očakáva vnútorný 25 metrový a od mája vonkajší 50 metrový plavecký bazén s teplotou vody 25 °C. Deti a rodičia si určite prídu na svoje v Rodinnom zábavnom bazéne s interaktívnym vodným ihriskom s vodnou vežou, vodopádmi, vodnými sprchami, 500 litrovým vedrom, vodnými clonami, delami a kĺzačkami, v lete vo vonkajšom detskom bazéne, vonkajších ihriskách a celoročnom interiérovom ihrisku.

Stredisko počas celého roku organizuje animačné programy s diskotékami pre najmenších, vodným aerobikom pre dospelých a zábavnými súťažami. Od júna do septembra môžu zažiť návštevníci trošku adrenalínu na lanovej dráhe Tarzania, ktorá sa nachádza v korunách vysokých zelených stromov lesoparku.

Nechýbajú tu ani stravovacie zariadenia fast foodového aj reštauračného typu.

Kúpalisko je otvorené denne od 9.00 do 21.00 hod. Za trojhodinový vstup počas pracovných dní zaplatíte 6,50 Eur. Počas víkendov je vstup o 1 euro drahší. Pre ubytovaných hostí sú poskytnuté extra zľavy. Letná sezóna trvá od konca júna do začiatku septembra. Veľký Meder sa môže popýšiť najvyšším počtom slnečných dní na Slovensku. Privítať vás tu preto môže príjemné počasie.

Tešíme sa na vašu návštevu a prajeme vám príjemný relax a odpočinok vo Veľkom Mederi.

VEĽKÝ MEDER/PR článok

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.