Do reštaurácie tretíkrát v priebehu roka narazilo auto. Majiteľ je už z toho zúfalý

Do reštaurácie narazili tri autá v pribehu jedného roka.
Zdroj: reprofoto: YouTube/Denver7

Keď sa majiteľ od zamestnanca dozvedel o treťom incidente, myslel si, že žartuje.

Znie to neuveriteľne, no do reštaurácie v americkom Denveri nabúrali počas jedného roka až tri autá. Posledná nehoda sa stala v sobotu, keď sa reštaurácia The Hornet ešte iba spamätávala z rovnakého incidentu spred dvoch týždňov.

Majiteľ prevádzky, ktorá sídli na rohu rušnej ulice, je už z toho zúfalý. Vo februári tohto roka, keď jeho podnik zdemolovalo auto prvýkrát, si myslel, že niečo podobné už nezažije. Keď mu čašník oznámil, že sa to stalo opäť, myslel si, že žartuje. Píše o tom portál thedenverchannel.com.

„Našťastie sa nikto nezranil. BMW presne trafilo medzeru medzi kvetináčom a semaforom. Následne preletelo cez priečelie reštaurácie," uviedol nešťastný majiteľ Sean Workman.

Na záberoch z priemyselnej kamery vidno, že obsluhe reštaurácie išlo o život. Auto pristálo presne na mieste, kde pred pár sekundami stál čašník. Z vozidla vyskákali tri mladé ženy a šofér. Všetci sa dali na útek, no muža o pár dverí ďalej zastavil majiteľ iného obchodu. Už na prvý pohľad bolo jasné, že rozhodne nie je triezvy.

Majiteľ reštaurácie škodu odhadol na 60-tisíc dolárov. „Prišli sme o 40 percent miest. Doplácajú na to najmä naši zamestnanci. V Colorade navyše práve majú prázdniny, a podnik tak počas jedného z vrcholov sezóny prichádza o nemalé peniaze."

Posledný incident sa stal aj napriek tomu, že po predchádzajúcich dvoch mesto nechalo nainštalovať okolo reštaurácie betónové zábrany. Auto si aj tak našlo cestu.

DENVER/kc

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.