Pes prežil ohnivé peklo v Kalifornii. Mesiac čakal na svoju pani, ktorú dojal k slzám

Pes prežil ohnivé peklo v Kalifornii
Pes prežil ohnivé peklo v Kalifornii Zdroj: ENEX

Tento príbeh mal šťastný koniec, aj keď Američanka prišla o celý svoj domov.

Ničivý požiar v Kalifornii pripravil o životy 85 ľudí a tisícky ďalších prišli o svoje domovy. Američanka Andrea Gaylordová sa mesiac po katastrofe vrátila na miesto, kde kedysi bývala. Zostal tam iba popol. Na jej prekvapenie sa tam však objavil jej miláčik, o ktorom si myslela, že už nežije.

Keď vypukol požiar, rýchlo ju evakuovali z postihnutej oblasti a v tom zhone musela opustiť svojho psa Madisona. Nedovolili jej totiž vrátiť sa k domu, kde už bol pravdepodobne oheň.

Po mesiaci sa pani Gaylordová vrátila na miesto nešťastia. Chcela sa na vlastné oči presvedčiť, čo požiar napáchal. Nečakala, že by tam našla svojho štvornohého miláčika. O to väčší bol jej údiv a radosť, keď ju Madison čakal priamo na pozemku.


„Predstavte si tú lojalitu, že tu zostal v takých zlých podmienkach a čakal na mňa. Je to také emotívne," prezradila pani Gaylorová.

Dobrovoľníčka zo spoločnosti pre záchranu zvierat prezradila, že ľudia z organizácie chodili osamelého psa kŕmiť a pozorovali ho, ako stráži ostatky domu.

Andrea prišla o všetko, no je šťastná, že má späť svojho maznáčika, ktorého považuje za svoju rodinu. „Je to ten najlepší pes," dodala pre agentúru ENEX.

LOS ANGELES/jh

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Madison

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.