YouTube Rewind 2018 získal rekordný počet ´dislajkov´

YouTube Rewind 2018.
YouTube Rewind 2018. Zdroj: You Tube

Hoci má tohtoročné video už viac ako 134 miliónov zhliadnutí, diváci sa v komentároch jednoznačne zhodujú, že sa jedná o najhorší Rewind, ktorý kedy bol natočený.

Každoročne v decembri YouTube vydáva video, v ktorom zábavnou formou zhŕňa najsledovanejšie videá, ktoré sa za celý rok objavili. Tohtoročná YouTube Rewind si vyslúžila označenie najhoršia Rewind všetkých čias.

Video sa obvykle skladá z hudobných mashupov a hereckých výkonov YouTuberov, ktorí napodobňujú slávne challenge i populárne scény z videoklipov.

YouTube Rewind 2018


Hoci má tohtoročné video už viac ako 134 miliónov zhliadnutí, diváci sa v komentároch jednoznačne zhodujú, že sa jedná o najhorší Rewind, ktorý kedy bol natočený. Čomu zodpovedá aj počet ´dislajkov´.

Tých je 12 miliónov oproti 2,2 miliónom ´lajkom´.

Doterajší rekordér Justin Bieber so skladbou Baby pritom zbieral 10 milióno ´dislajkov´ osem rokov, kým YouTube Rewind 2018 iba osem dní.

Hneď v úvode videa uvidíme napríklad slávneho herca Willa Smitha, ktorý nemá s youtuberskou komunitou nič spoločné, zatiaľ čo najslávnejší YouTuber všetkých čias PewDiePie vo videu rovnako ako minulý rok chýba, informuje portál czechstreet.cz.

BRATISLAVA/TVNOVINY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.