V lotérii vyhral 243 miliónov eur, výherný lístok zabudol v obchode. Peniaze dostal aj tak

2_REFLEX_PRACOVNA_tvnoviny.mp4
Zdroj: Reprofoto: YouTube/CBS New York

Výherca je aktuálne so svojou manželkou v rozvodom konaní a bez práce, takže mu takáto čiastka určite padla vhod.

Dvojnásobné šťastie stálo pri Michaelovi Weirskom z amerického New Jersey, ktorý v lotérii Mega Millions vyhral v prepočte takmer viac ako 243 miliónov eur. Píše newser.com.

Päťdesiatštyriročný muž zabudol svoj tiket na pulte v obchode, čo zistil až po návrate domov. Neuveriteľné na tomto prípade je fakt, že iná osoba si zabudnutý lístok všimla a vrátila ho predavačovi.

Keď si chcel Michael pred losovaním lotérie pripraviť lístok a s napätím sledovať, či sa na neho neusmeje pani šťastena, zostal šokovaný.

Hodiny hľadania po dome úspech nepriniesli, uvedomil si, že mu nezostáva nič iné, len sa vrátiť tam, kde ich deň predtým kúpil.

Predavač mu oznámil potešujúcu správu - iný zákazník si zabudnutý lístok všimol a namiesto toho, aby si ho nechal, ho vrátil.

Michael Weirsky hovorí o svojej výhre


Zdroj: YouTube/CBS New York

Následne prišla pre pána Weirského zrejme najradostnejšia správa v živote - tiket mu vyniesol v prepočte viac ako 243 miliónov eur.

„Predavačka mi dala lístky, ja som jej dal peniaze. Potom som niečo robil s telefónom a odišiel," spomína na kúpu výherného tiketu šťastný výherca.

Ten je aktuálne so svojou manželkou v rozvodom konaní a bez práce, takže mu takáto čiastka určite padla vhod.

Ako však dodal, s výhrou sa určite podelí aj s mužom, ktorý tento šľachetný čin spáchal. Akú časť z výhry mu daruje, však prezradiť nechcel.

NEW JERSEY/rd

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Tiket

Dôležité udalosti