Plánujete menší oddych? Prenajmite si chatu na Liptove

Ak vás dlhá zima unavila a potrebujete menšiu regeneráciu ďaleko od domova.

Zima už pomaly končí, ale jar je ešte aj tak ďaleko. Práve toto obdobie môžeme charakterizovať ako prechodné obdobie medzi zimou a jarou. Ak vás dlhá zima unavila a potrebujete menšiu regeneráciu ďaleko od domova, zabudnite na preplnené hotely a zajednajte si chatu na Liptove.

Nezabúdajte na cestovné poistenie

Ešte predtým, ako vycestujete, vám odporúčame zabezpečiť si poistenie na dovolenku. V prípade, že vám niekto odcudzí batožinu, alebo sa vám na dovolenke stane nejaký úraz, poistné krytie vás ochráni. Vyhnete sa zbytočný výdavkom.

Viacerí ľudia podceňujú cestovné poistenie a ignorujú ho. Keď je však neskoro, ľutujú, že si ho nevybavili. Ak sa vám v zhone nechce ísť do cestovnej poisťovne, vybavte si poistenie na dovolenku online, čiže cez internet. Všetko sa dá, keď sa chce!

Kde ich nájdete?

Vráťme sa však späť k dreveniciam na Liptove, ktoré môžeme pokojne považovať za to najútulnejšie ubytovanie na Liptove. Luxusne vybavené drevenice zariadené v rustikálnom štýle vám poskytnú súkromie. Liptovské chaty sú štýlové drevenice nachádzajúce sa v krásnom prostredí Liptova. Nájdete ich kúsok od Liptovskej Mary, presnejšie v Liptovskom Trnovci. Ponúknu vám príjemné prostredie na oddych v ktoromkoľvek ročnom období.

V areáli je celkovo desať rekreačných dreveníc, ktoré si môžete prenajať nielen na víkendový pobyt, ale aj na týždňovú dovolenku. Nachádzajú sa len 500 metrov od Liptovskej Mary a dokonca len 800 metrov od Tatralandie. Ak sa budete chcieť s celou rodinou okúpať, auto môže ostať na parkovisku pri chate a k vode sa dostanete aj po vlastných.

V lete je v drevených chatách príjemná klíma, avšak ak plánujete celodenné kúpanie pri vode, odporúčame vám zatiahnuť závesy.

Ak plánujete zimnú dovolenku v týchto dreveniciach, oceníte blízkosť známeho lyžiarskeho strediska v Nízkych Tatrách. Lyžiarske stredisko Jasná sa nachádza len 20 minút od týchto dreveníc. Takú istú vzdialenosť máte aj do Liptovského Mikuláša.

Vybavenie chát

Keď sa budete vracať z lyžovačky, v moderne vybavených chatách vás bude čakať luxusne vybavená kúpeľňa s modernými vodovodnými batériami a s luxusnou vaňou. Ako bonus dostanete k cene prenájmu aj kúpeľňový set, ktorý obsahuje zubnú kefku, zubnú pastu a odličovacie tampóny. Dostanete to však vtedy, ak si vyberiete chatu Comfort plus. Okrem kúpeľňového setu dostanete aj welcome drink, čiže fľašu kvalitného prosecca, ale aj centrálne vykurovanie.

V kuchyni nájdete mohutné jedálenské stoly vyrobené z kvalitného masívneho dreva. Súčasťou kuchynského vybavenia je elektrická varná doska, elektrická rúra na pečenie, mikrovlnná rúra, chladnička, umývačka riadu a rýchlovarná kanvica. Na recepcii si máte možnosť bezplatne zapožičať kávovar koťogo.

Strávte dovolenku v liptovskej prírode a uprednostnite namiesto hotela ubytovanie v rustikálne zariadenej tradičnej drevenici.

BRATISLAVA/PR článok

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme PR článok

Dôležité udalosti