Muž precestoval pol zemegule, aby si nechal vyoperovať časť ucha. Vraj lepšie počuje

Nitra - Trenčín; 5. zápas
Zdroj: Reprofoto: Facebook: Chai At CALM - Body Modification Practition

Na sociálnych sieťach sa strhla búrlivá diskusia.

Šialená úprava tela, aká sa nevidí tak často. Muž pod prezývkou Chai sa vydal na cestu cez pol zemegule, aby si dal odstrániť časť celého ucha. Píše ladbible.com.

Muž cestoval z Austrálie do švédskeho Štokholmu k jednému z najlepších pírserov na svete. V jeho štúdiu si nechal odstrániť časť ušnej chrupavky.

Fotky po zákroku sa objavili aj na Facebooku. Na sociálnych sieťach sa strhla búrlivá diskusia, veľká časť komentárov bola v negatívnom svetle.

Zdroj: Facebook/Chai At CALM - Body Modification Practitioner

Niektorí komentujúci sa obávali o sluch, či sa týmto krokom nezhorší. Majiteľ novej „ozdoby" však odpovedal: „Je pravdou, že prvý týždeň alebo dva sa schopnosť rozoznávať zvuky zhorší, ale po čase sa vaše zmysly upravia a je fakt, že zvuk, ktorý počujete zozadu, sa v skutočnosti zlepší."

S touto obhajobou však nesúhlasí audiológ Sar Gilani: „Oči mi krvácajú, keď ja ako odborník toto vidím. Prosím, pre lásku svojich uší a sluchu, nemyslite si, že tento zákrok vám pomôže k lepšiemu sluchu. Prv, ako sa niečomu takémuto odhodláte, použite svoj mozog a zdravý rozum," napísal.

SYDNEY/rd

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Piercing

Dôležité udalosti