Utajený "ostrov sexu" musel zmeniť miesto

Juraj Kemka a Miloš Bubán
Zdroj: Reprofoto: YouTube/Sex Island

K dispozícii je 50 vstupeniek pre rovnaký počet pánov.

Ak túžite po zmene a chcete si užívať život plnými dúškami, máme pre vás zaujímavý tip. Počas troch nocí môžete zažiť síce vyčerpávajúce, ale určite nezabudnuteľné chvíle.

Ak máte navyše 5 300 eur a bohatý sexuálny apetít, môžete ho naplno využiť na „Sex Island", ostrove plnom sexu. Obklopený budete stovkou žien, alkoholom a drogami.

Z medzinárodného letiska v americkom Las Vegas vás súkromným vrtuľníkom prepravia na diskrétne miesto uprostred púšte v štáte Nevada.

„Poslaním dievčat je potešiť vás, aby ste sa cítili ako kráľ. Pokiaľ máte nejaké špecifické požiadavky, dajte nám o nich vedieť a my premeníme vašu fantáziu na realitu," uvádza sa v popise spoločnosti na webovej stránke, ktorá túto zábavku organizuje.

Tá „sexuálny ostrov" kedysi praktikovala pri plážach Karibiku a Venezuely, tento raz však lokalitu zmenila.

Pôvodne sa „akcia" mala konať pri brehoch Cartageny v Kolumbii, od 4. do 7. júla sa tak ale bude diať v jedinom štáte Spojených štátov, kde je legálne dovolená prostitúcia.

K dispozícii je 50 vstupeniek pre rovnaký počet pánov, súčasťou balíku sú dve ženy, s ktorými zákazník môže mať neobmedzené množstvo sexu, pričom je možnosť si dievčatá s ostatnými klientmi striedať.

Ak by ste si však chceli oddýchnuť od radovánok, možno si aj tak prídete na svoje. V ponuke je aj jazda na koni, prehliadka kasín a turnaj v pokri.

https://www.youtube.com/watch?v=N1-_Nlis5UU


Zdroj: YouTube/Sex Island

NEVADA/rd

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Sex

Dôležité udalosti